Noszona odzież z naniesionym elementem graficznym, czy logiem firmy to idealne narzędzie do identyfikacji marki. To aktualnie coraz mocniejszy nurt w zakresie budowania wizerunku firmy, ale nie tylko. To również droga do wyrażenie samego siebie. To  sposób na oryginalny i niezapomniany prezent i w końcu nieograniczone możliwości wyróżnienia się spośród wielu.
Dlatego też, urozmaicając naszą ofertę, skupiliśmy się między innymi na znakowaniu odzieży.

W Centrum Druku i Reklamy COPYNET 24 wykorzystujemy w tym celu technikę termotransferu.

Termotransfer to technika wgrzewania w strukturę tkaniny specjalnych folii gładkich – flex i folii z „meszkiem” – flock. Dobre efekty uzyskuje się przy nadrukach wykonanych zarówno na materiałach naturalnych jak i sztucznych. Jest to idealna metoda do napisów i prostych rysunków. Flex i flock jest metodą bardzo trwałą, ale mając ograniczoną gamę kolorów nie pozwala na wykonywanie skomplikowanych wzorów z przejściami tonalnymi i dużą ilością drobnych detali.
Dlatego idealnym uzupełnieniem flexa i flocka jest specjalna folia do zadruku. W tym przypadku wzór wykonywany jest ploterem drukującym, a następnie wycinany po obrysie i tak jak w przypadku powyżej - wgrzewany w materiał. Metoda ta znakomicie sprawdza się, gdy potrzebny jest pełno kolorowy nadruk.

Dzięki tej metodzie w Centrum Druku i Reklamy COPYNET 24, realizujemy zamówienia już od jednej sztuki.
Tworzymy i drukujemy znaki, logotypy, grafiki, kompozycje, zdjęcia, hasła, godła, herby, numery, imiona i nazwiska…, a to wszystko na bluzach, odzieży roboczej, kamizelkach ostrzegawczych, odzieży sportowej i generalnie na większości tkanin, zarówno naturalnych jak i syntetycznych.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ USŁUGI Z ZAKRESU PROJEKTOWANIA GRAFICZNEGO!