copy net

 Nasza oferta zawiera zarówno tworzenie prostych stron internetowych, potocznie nazywanych "wizytówkami", jak i systemy e-commerce, portalowe. Wszystkie rodzaje stron łączy system CMS, którego zadaniem jest zarządzanie treścią strony. Pozwala on m.in. na dodawanie dowolnej ilości zakładek, zmiany treści na poszczególnych podstronach, umieszczanie plików multimedialnych i wiele innych.

Nasze projekty stron internetowych za każdym razem tworzone są indywidualnie, zarówno pod kątem szaty graficznej jak i funkcjonalności. Wyróżnia nas doskonały kontakt z klientem na każdym etapie projektowania, dzięki czemu dopasowujemy charakter strony www do charakteru prowadzonej działalności. Dzięki prawidłowej konstrukcji strony pod względem zawartości, wyglądu oraz technologii skutecznie budujemy markę i pozwalamy zaistnieć w oczach odbiorców.

Przy realizacji naszych projektów korzystamy z techniki responsywnego skalowania widoków. Dzięki zastosowaniu RWD strona jest bardziej czytelna w urządzeniach mobilnych. Istotnym faktem jest również to, że do administrowania treścią wykorzystujemy jeden i ten sam system zarządzania treścią.

Każda tworzona przez nas strona internetowa traktowana jest indywidualnie.
 
 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!