PIECZĄTKI MODICO I TRODAT

Nieodłącznym atrybutem każdego biura, urzędu, firmy, czy też działalności są pieczątki. Naszą ofertę tychże „niezbędników” oparliśmy na sprawdzonych i niezawodnych producentach takich jak Modico i Trodat.
W Centrum Druku i Reklamy COPYNET 24 proponujemy naszym Klientom popularne numeratory i datowniki, wygodne pieczątki kieszonkowe, super trwałe automaty szkieletowe, pieczątki specjalistyczne czy pieczątki ekologiczne.

Proponowane przez nas MODICO - to coś więcej niż pieczątka...
Pieczątki oraz stemplujące pióra i długopisy Modico przeznaczone są dla bardzo wymagających klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim jakość i trwałość. W proponowanych przez nas  produktach olbrzymi nacisk położony został też na "design" - formę, kształt i wykończenie artykułów. Pieczątka nie musi przecież wyglądać brzydko...
Pieczątki Modico charakteryzują się bardzo wysoką jakością odbicia, zachowują najmniejsze detale.

Z kolei TRODAT na polskim rynku stemplarskim firmą dobrze znaną.  Dla wielu osób nazwa Trodat jest wręcz synonimem pieczątki automatycznej. Trodat, to kompletna gama produktów stemplarskich, takich jak automaty ECO z wbudowanym wkładem tuszującym, pieczątki Printy z okienkiem indeksowym z możliwością podejrzenia miejsca stemplowania, super trwałe pieczątki szkieletowe, datowniki i numeratory.
 
Jest to najlepsza kompozycja, która zaspokaja potrzeby naszych, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zarówno w automatach Modico jak i Trodat istnieje możliwość wykonania pieczątki wielokolorowej, a w automatach Modico, ze względu na technologię wytwarzania – wręcz fotograficznej jakości stempla.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ USŁUGI Z ZAKRESU PROJEKTOWANIA GRAFICZNEGO!